Nyomtatás

December 11-i program: Zenetudományi Intézet, majd óévbúcsúztató

A Magyar-Török Baráti Társaság ez évi utolsó programjára december 11-én kerül sor. Helyszín a budai Várban található Erdődy-Hatvany palotában az MTA BTK Zenetudományi Intézet (Budapest, I. kerület, Táncsics M.u. 7. ).

15.00 órakor Gombos László zenetörténész vezetésével megtekintjük a Zenetudományi Intézetet és a Zenetörténeti Múzeumot. 16.00 órakor kezdődik egyesületünk tagja, dr. Sipos János népzenekutató „Kirgiz népzene" c. új könyvének bemutatója, amelynek részeként Guessous Majda Mária előadóművész és a Meshinda együttes a kirgiz, valamint az anatóliai török népzenéből ad ízelítőt. A programot koccintás zárja.

Társaságunk tagjainak részvételével aznap estére, 18.00 órai kezdettel vacsorával egybekötött óévbúcsúztatót szerveztünk. Arra 37 főt regisztráltunk. Ha Ön egyesületünk tagja és nem jelentkezett a programra, de az utolsó pillanatban mégis úgy dönt, hogy szeretne azon részt venni, szíveskedjék jelentkezni az MTBT elnökségénél.